BACK

Skolēnu saraksts 29.08.2019.

10.

10.b

Klases audzinātāja - Inesa Nemiro 28.kab.

10.l

Klases audzinātāja - Lidija Ivanova 21.kab.

 

Vārds

Uzvārds

Karīna

Afanasjeva

Arturs

Baranovs

Maksims

Bogdanovs

Kirils

Demins

Pāvels

Grigorjevs

Maksims

Jevstigņejevs

Pāvels

Juhno

Vitālijs

Lapeškins

Marianna

Lepere

Karina

Mamedova

Margarita

Paršuto

Viktorija

Romanova

Vadims

Sļepčonoks

Laurita

Solovjova

Vladislavs

Trizna

Andrejs

Trofimovs

Svetlana

Uščevska

Ksenija

Vasiļjeva

Iļja

Visockis

Dmitrijs

Zajarnijs

Artjoms

Žerebkovs

 

Vārds

Uzvārds

Aleksejs

Činikailo

Daniils Faress

Činikailo

Elīna

Izotova

Elīna

Kojate

Viktorija

Kokareviča

Ilga

Kotova

Arnis

Kotovs

Iļja

Krasiļņikovs

Māris

Kuriševs

Santa

Liepiņa

Edgars

Ločmelis

Viktors

Maļcevs

Maksims

Maļinovskis

Aleksandra

Millere

Irina

Olehno

Mārtiņš

Olehno

Ļubova

Samuilova

Anastasija

Savostjanova

Vladislavs

Suvorovs

Edgars

Tulanovs

 

11.

11.f

Klases audzinātāja - Ināra Kruļeva aktu zāle.

11.l

Klases audzinātāja - Ināra Kruļeva aktu zāle.

11.v

Klases audzinātāja - Ināra Kruļeva aktu zāle.

Vārds

Uzvārds

Ņikita

Atrahimovičs

Eduards

Barišņikovs

Timurs

Bikovs

Deniss

Bogdans

Ivars

Bonders

Jūlija

Brice

Oksana

Gorbenko

Nikita

Klimyato

Sergejs

Kočetovs

Vita

Kolkovska

Kristīne

Larionova

Genrihs

Ņečajevs

Deniss

Orlovs

Maksim

Peskov

Jūlija

Rodčenko

Mihails

Rodčenko

Jeļena

Romanovska

Jevgeņijs

Rutkovskis

Stefānija

Siņavska

Gļebs

Titovs

Jekaterīna

Vingre

Gļebs

Voino

Kristīne

Voroņecka

 

Vārds

Uzvārds

Viktorija

Albrehta

Reveka

Avguceviča

Diana

Gerasimova

Irīna

Grigorjeva

Jekaterina

Iznova

Deņiss

Iznovs

Aiva

Karāhmete

Anastasija

Kurčenko

Vija

Leitāne

Viktorija

Maļceva

Nadezhda

Medvetskaia

Oļegs

Poznahirko

Danuta

Reinfelde

Anastasija

Rešetova

Andzej

Siksnian

Sandis

Skrebs

Sergejs

Smirnovs

Nataļja

Sokolova

Nadežda

Širma

Dmitrijs

Truskins

Ludmila

Vasiļjeva

Inna

Zinkeviča

 

Vārds

Uzvārds

Inga

Butina

Valerijs

Butins

Marija

Činikailo

Tereza

Činikailo

Aleksandrs

Fjodorovs

Žanna

Grigorjeva

Elmārs

Grigorjevs

Margarita

Groševa

Arunas Aleksandr

Idas

Jevgeņijs

Jevsejevs

Diana

Koļčatova

Anastasija

Lapekina

Emīlija

Matvejeva

Svetlana

Ostrovska

Marija

Purvina

Karīna

Raubiško

Pāvels

Rumjancevs

Renāte

Safonova

Heorhi

Sonets

Elīna

Šaršune

Olga

Šilina

Jūlija

Timofejeva

Sanita

Titova

 

12.

12.b

Klases audzinātāja - Gaļina Beļavska 25.kab

12.c

Klases audzinātāja - Gaļina Beļavska 25.kab

12.d

Klases audzinātāja - Inesa Nemiro 28.kab

 12.l

Klases audzinātāja - Oksana Staņeviča 27.kab

12.v

Klases audzinātāja - Oksana Staņeviča 27.kab

Vārds

Uzvārds

Diāna

Antropova

Nadežda

Belogrudova

Leonīds

Beļajevs

Sergejs

Beļajevs

Deniss

Čebuņičevs

Anastasija

Dedele

Dmitrijs

Fjodorovs

Antons

Grigorjevs

Edgars

Gržibovskis

Sabīne

Iminova

Igors

Ivanovs

Anželika

Jakuboviča

Ruslans

Jaņevičs

Aleksandrs

Jermolajevs

Konstantīns

Kiseļovs

Vladimirs

Kiseļovs

Daniils

Kolodinskis

Karina

Lipina

Viktorija

Locika

Elza

Maļuhina

Kirils

Matjuhins

Inga

Mukāne

Tatjana

Pimanova

Jevgenija

Plakhina

Diana

Prokofjeva

Deniss

Ratels

Andrejs

Rumjancevs

Darina

Šapeļa

Veronika

Ščegoļeva

Darja

Vasiļjeva

Vitālijs

Verzubs

Anastasija

Vīksne

Jekaterina

Visocka

Andrejs

Visockis

Andrejs

Zonovs

Ināra

Žerebkova

 

Vārds

Uzvārds

Nikita

Cerikovs

Viktorija

Čaiņikova

Ilmārs

Gloveckis

Iļja

Jackevičs

Aleksandra

Jefremova

Pāvels

Kleimenovs

Ņina

Maikova

Aleksandrs

Matvejevs

Dmitrijs

Metla

Andris

Oborūns

Vjačeslavs

Ribakovs

Andrejs

Sakuns

Jūlija

Sergejeva

Aleksandra

Sidunova

Nadežda

Soboļeva

Ņikita

Spivakovs

Irina

Stoļarova

Marika

Šilvane

Iļja

Timčenko

Ksenija

Vasiļjeva

Pāvels

Vasiļjevs

Vitolds

Vorslovs

 

Vārds

Uzvārds

Maksims

Amosejevs

Nadežda

Bizņa

Ērika

Gončarova

Anastasija

Gorkovska

Kristīna

Grauda

Juliana

Grigorjeva

Veronika

Jeršova

Maksims

Kazakovs

Maksims

Koļesņikovs

Anna

Kulagina

Oļegs

Lisovs

Jeļizaveta

Lukjanska

Juliāna

Ņikiforova

Dana

Oborūne

Jekaterina

Oreha

Anastasija

Peļņika

Staņislavs

Slaveckis

Marina

Višemirska

Dāniels

Vlasovs

 

Vārds

Uzvārds

Karīna

Bidzāne

Ineta

Golovača

Tatjana

Hrapunova

Jūlija

Isajeva

Marina

Ivanova

Tatjana

Jefimova

Alina

Kirilova

Renāta

Kokina

Nadežda

Kotele

Oļegs

Kotels

Vija

Kraveca

Artis

Locāns

Valerija

Našatire

Tatjana

Nikele

Ruta

Pabērža

Māra

Pauliņa

Oskars

Pauliņš

Jevgenijs

Rostovs

Arnolds

Samijlovskis

Igors

Sapožnikovs

Juris

Smirnovs

Viktorija

Steļmačonoka

Armands

Stepans

Dainis

Streikuss

Vineta

Suhanova

Rihards

Vaņkovs

Agita

Žvirbļa

 

Vārds

Uzvārds

Antons

Amosovs

Jeļena

Berjoza

Dāniels

Cirsis

Pāvels

Dudarjonoks

Mihails

Džaspergenovs

Katarina

Fjodorova

Annemarija

Garēviča-Jurēviča

Līva

Kovaļčuka

Viktorija

Kovaļova

Aleksandrs

Levickis

Ivans

Ļevickis

Jānis

Rosmanovičs

Karīna

Rudene

Daniils

Skopenko

Laura

Stivriņa

Ivars

Vallers

Ilona

Vasiļjeva

Evita

Vasiļonoka

Aleksandrs

Vaškūns

Ināra

Viktorova

Laimonis

Voickis

Mārtiņš

Zeile